Ми приєдналися до бойкоту російської та білоруської продукції. Слава Україні!               We joined the boycott of russian and belarusian products. Glory to Ukraine!     

Про нас

ТОВ «УВЦ «Школяр» заснований у 1995 році як спеціалізоване видавництво для випуску підручників, навчальних та навчально-наочних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів України.

Основні види нашої продукції:

  • Робочі зошити з біології для учнів 7-11 класів (автори – Андерсон О.А., Вихренко М.А., Вихренко А.С.)
  • Робочий зошит Дошколярика (підготовка руки дитини до письма). Упорядник Орлова І.В.
  • Робочі зошити з хімії для учнів 7-11 класів (автори – Величко Л.П., Іванащенко О.А., Григорович О.В.)
  • Підручники «Музичне мистецтво 1, 2, 3, 4 класи» (автор Лобова О.В.)
  • Підручники «Інформатика 2, 9, 10, 11 класи» (авторські колективи – Морзе Н.В., Вембер В.П., Барна О.В., Кузьмінська О.Г.)
  • Підручник «Хімія 11 клас. Профільний рівень» (автори – Величко Л.П., Буринська Н.М.)
  • Підручник «Біологія 10 клас. Профільний рівень» (автори – Межжерін С.В., Межжеріна Я.О., Коршевнюк Т.В.)

Продукція видавництва визнана вчителями та учнями і багато років користується попитом.

Наші автори оперативно реагують на найменші зміни програми, враховують зауваження користувачів, а ми, колектив видавництва, робимо все, щоб 1-го вересня учні мали можливість вивчати шкільні предмети за допомогою наших підручників та посібників.

З першого дня існування видавництва ми намагались виконувати свою роботу якісно та чесно. З 2000-го року по сьогоднішній день на кожну одиницю продукції УВЦ «Школяр», яка надходить у продаж, наноситься голограма. Наша голограма пройшла реєстрацію у Службі безпеки України і є підтвердженням відповідності продукції належним стандартам і нормам.

З 1998 року видавництво «Школяр» випускає підручники за Державним замовленням Міністерства освіти і науки України. Останніми надбаннями стали:

  • Підручники «Інформатика 9–11 кл.», 2009 – 2010 р.в., авторського колективу за редакцією професора, доктора педагогічних наук Н.В. Морзе
  • Підручники «Музичне мистецтво 1-3 кл.», 2012 – 2013 р.в., за редакцію доктора педагогічних наук, професора кафедри початкової та дошкільної освіти О.В. Лобової

Ми дуже цінуємо наших клієнтів: і тих, хто з нами всі 19 років нашого існування, і тих, хто вперше зацікавився нашою продукцією та віддав їй перевагу цього року. Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю з усіма: із вчителями, учнями, батьками, методистами, торгівельними організаціями. Для кожного ми знайдемо зручну форму роботи, оплати, доставки. Сподіваємось, що цей сайт полегшить всім нашим клієнтам роботу із видавництвом та дозволить нам краще зрозуміти потреби сучасної школи.

З повагою,
Засновник ТОВ «УВЦ «Школяр» 
Корбуш Юрій Олегович

Відзнаки та грамоти